P P YT I I
P P P

środa, 25 stycznia 2017

Wakacyjne wspomnienia :)


Już tyle razy pisałam Wam, że muszę w końcu pokazać zdjęcia z naszego wakacyjnego wyjazdu na kaszubską wieś. W końcu zebrałam się w sobie i postanowiłam wziąć się w garść. Mamy środek zimy, a ja teraz będę zasypywała Was letnimi zdjęciami, ale cóż, wyszło jak wyszło... Chociaż może to i dobrze? Ja osobiście nie przepadam za zimą, szczególnie za taką szarą i burą zimą, a powrót do tych letnich wspomnień od razu sprawia, że robi mi się cieplej na serduchu :)

Ponieważ ten wpis będzie pierwszym rozpoczynającym serię moich letnich, rodzinnych, wiejskich wspomnień muszę napisać kilka słów wyjaśnienia ;) Jeśli  oglądaliście moje starsze wpisy to wiecie, że w lipcu całą naszą rodzinką wybraliśmy się do Zakopanego. Tam spotkaliśmy się z naszą zaprzyjaźnioną rodzinką spod Warszawy. Niestety dzieli nas pół Polski więc spotykamy się wyłącznie w czasie wakacji i to też niestety nie jest możliwe zawsze. Jednak w poprzednie wakacje udało nam się zorganizować aż dwa wspólne wyjazdy! Pierwszy w góry, który miałam okazję Wam już zrelacjonować, drugi bliżej nas czyli na kaszubską wieś. Taką typową wieś gdzie dookoła zobaczyć można pola, lasy i jezioro czyli cisza, spokój i piękne widoki. Wspaniałe miejsce na wypoczynek więc jeździmy tam co roku. Pierwszy raz towarzyszyła nam w tym wyjeździe rodzinka R. i mamy nadzieję, że kiedyś powtórzymy taki wspólny wypad.

Rodzinka R. to Ania, Mariusz oraz Alicja i Natalka. Anię możecie podglądnąć na jej fotograficznej stronie TUTAJ, natomiast resztę rodzinki, szczególnie dziewczynki w najbliższym czasie będą częstymi gośćmi  na mojej stronie ;) 

Dzisiaj zapraszam Was na kilka zdjęć z nad jeziora. Taki szybki spacerek podczas którego chciało nam urwać głowy! Modele to dwójka fajnych przyjaciół czyli Nikodem i Alicja, gościnnie występują także łabędzie i mewy ;)


1 komentarz:

  1. Teraz my czekamy na Was w centrum Polski. Też trochę atrakcji się znajdzie. Poproszę tylko autko z pełnym bakiem. Nocleg macie za free :P

    OdpowiedzUsuń