P P YT I I
P P P

czwartek, 28 lipca 2016

12 miesięcy razem - lipiec 2016


Tak jak myślałam, jedynymi zdjęciami tutaj w ostatnim czasie były praktycznie tylko zdjęcia robione na wyzwanie fotograficzne "12 miesięcy razem". Tak wyszło, że nie bardzo mam okazję do robienia jakichkolwiek zdjęć. Mam nadzieję, że to się w końcu zmieni, przecież muszę kiedyś znowu mieć choć odrobinę więcej czasu ;)

Dzisiaj pora na kolejne comiesięczne zdjęcia moich chłopaków. Lipcowa sesja odbyła się w dosyć nietypowym jak dla nas otoczeniu ponieważ na początku lipca wsiedliśmy całą rodzinką w pociąg i przejechaliśmy całą Polskę, aby zobaczyć piękne Tatry. Na wakacje wybraliśmy się do Zakopanego. Spędziliśmy tam 5 dni. Zdjęć narobiłam mnóstwo, jednak większość jest taka na pamiątkę do rodzinnego albumu. Z czasem będę pokazywała Wam co nieco więc z pewnością oprócz moich dzieciaków zobaczycie także sporo pięknych widoczków :)

Za to już za dwa tygodnie wyruszamy na kolejnymi mini wakacyjny wyjazd. Tym razem będzie to nasza stała miejscówka - malutka kaszubska wieś i cudne jezioro Raduńskie :) 


1 komentarz:

  1. Piękne zdjęcia! Czy mogę wiedzieć, gdzie były one zrobione?

    OdpowiedzUsuń