P P YT I I
P P P

poniedziałek, 5 grudnia 2016

Kalendarz fotograficzny 2017


Rzadko zdarza mi się reklamować jakieś produkty, ale tym razem nie mogłam się oprzeć i nie zaprezentować Wam takiego kalendarza! 
Przyznam się Wam, że nie jestem zbyt zorganizowana, nie robię notatek, nie zapisuję sobie wszystkiego przez co o bardzo wielu rzeczach zapominam. Jednak chciałabym to zmienić, mam zamiar zrobić sobie prawdziwe postanowienie noworoczne i własnie dzięki temu ten kalendarz znalazł się w moich rękach ;)

 Fotografia to coś co naprawdę kocham. Może i wielkiego fotografa ze mnie nie da, ale mimo wszystko bardzo lubię robić zdjęcia i z pewnością nie przestanę. Ale fakt jest taki, że nie tylko robienie zdjęć sprawia mi radość, uwielbiam je także oglądać. I właśnie dlatego moją szczególną uwagę przykuł kalendarz, który dzisiaj chciałabym Wam pokazać. Dzięki niemu przez 365 dni w roku będę mogła podziwiać piękne zdjęcia! Was także do tego zachęcam :)

Jest to "Kalendarz fotograficzny 2017" autorstwa Jacka Boneckiego czyli znanego podróżnika i fotografa. Jak na kalendarz przystało mamy tutaj wyszczególniony każdy dzień. Przy każdym bez wyjątku jest miejsce do zapisywania różnych notatek. Czasami jest tego miejsca więcej, czasami nieco mniej, przy niektórych datach jest także podział na godziny. Codziennie zaznaczone są godziny wschodu i zachodu słońca. Bardzo przydatna informacja dla fotografów :) Prawie na każdej ze stron autor zamiesza nam także różne ciekawostki oraz porady fotograficzne. Wiele z nich dopasowana jest odpowiednio do pór roku więc jego wskazówki mogą szybko zostać wcielone w życie przez osoby zainteresowane fotografią ;) No i oczywiście zdjęcia! Nie mogłabym o nich nie wspomnieć. Na każdej ze stron znajdziemy naprawdę piękne fotografie, wszystkie autorstwa Jacka Boneckiego. Są one bardzo różnorodne, autor nie skupia się na jakimś konkretnym temacie. Znajdziemy tutaj fotografię portretową, podróżniczą, reportaże, krajobrazy, a nawet akta. Wszystkie bez wyjątku zapierają dech w piersiach, aż ma się ochotę przeglądać ten kalendarz bez końca! Przy niektórych ze zdjęć znajdziemy także informacje jakim aparatem i z jakimi ustawieniami zostały one wykonane. Ode mnie kolejny wielki plus! Bardzo przydatny pomysł :)
I ostatnia rzecz, o której koniecznie muszą Wam napisać. W kilku miejscach na fotografiach w tym kalendarzu znajdziemy mały czarny prostokącik z obrazkiem aparatu. Wystarczy zeskanować dane zdjęcia poprzez aplikację mobilną Tap2C. Tam będziemy mieli okazję zobaczyć jeszcze więcej zdjęć oraz filmików. Wspaniały pomysł, prawda?

Ale dosyć już tych moich zachwaleń, zapraszam Was do przeglądnięcia poniższych zdjęć. Dzięki temu sami przekonacie się jak ten kalendarz fotograficzny wygląda w środku :) Sądzę, że dzięki niemu przestanę w końcu o wszystkim zapominać. Trzymajcie kciuki!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz