P P YT I I
P P P

czwartek, 18 grudnia 2014

Pomysł na super prezent :)

Do świąt coraz bliżej, tak naprawdę to już kilka dni zostało, aż uwierzyć ciężko... 
A po świętach Nowy Rok raz dwa przyjdzie...
Dlatego dzisiaj chciałabym pokazać Wam pewną rzecz, która może być zarówno fajnym prezentem dla kogoś bliskiego jak i wspaniałą pamiątką dla siebie :)
Może już za późno, aby proponować Wam pomysł na prezent, ale niestety tydzień czasu uciekł mi z kalendarza poprzez pobyt w szpitalu...
Ale jeśli już przy kalendarzu jestem, to tak - właśnie kalendarz dzisiaj Wam pokażę i to nie byle jaki! Jest to bardzo śliczny i porządny kalendarz spersonalizowany czyli taki jaki lubię najbardziej. W końcu nie ma nic lepszego od zdjęć ;)


Jeśli zajrzycie na stronę empikfoto.pl to sami zobaczycie jak łatwo jest stworzyć taką śliczną spersonalizowaną pamiątkę!


Najpierw wybieramy format, potem szablon (a jest ich naprawdę cała masa), następnie otwiera nam się specjalna aplikacja do tworzenia kalendarza i działamy ;) Dodajemy zdjęcia, układamy jak nam się podoba, rozciągamy lub zwężamy, dopieramy odpowiednio do miesięcy lub w jakiś inny sposób...
Ja starałam się, aby dane zdjęcie choć odrobinkę pasowało do danego miesiąca, może nie zawsze mi się to udało, ale i tak bardzo mi się podoba :)

Ale to nadal nie wszystko, bo oprócz tego, że dodajemy tu swoje zdjęcia, możemy także pozaznaczać ważne dla nas daty. Ja zrobiłam to na czerwono, aby porządnie rzucało się w oczy. Do tego przy urodzinach pododawałam baloniki, aby nie było żadnych wątpliwości ;) Dałam też swoje podpisy przy tych dniach... Wybór obrazków i gifów, które możemy zamieścić w naszych foto-kalendarzach też jest ogromny. Ja wybrałam tylko baloniki i małą dzidźkę przy przewidywanym terminie porodu, ale jeśli tylko chcemy możemy naprawdę zaszaleć przy wyborze dodatków :)Moim zdaniem to super sprawa, zresztą przekonajcie się sami :)


2 komentarze: